همانطور که همه می‌دانیم در ایزان بانوان باید در ملا عام حجاب را رعایت کنند. بنابراین بخش بزرگ و ثابتی از تیپ بانوان توسط شکل‌ها مختلف حجاب از چادر گرفته تا شال و روسری محدود است. البته این موضوع مانع بروز خلاقیت طراحان مد هم در کشورهای اسلامی و هم در غرب برای به کار گرفتن اکسسوری‌ها به همراه حجاب و جذاب‌تر کردن آن نشده است. در غرب دلیل بروز بیشتر حجاب در فشن حجم‌های بالای پناهندگانی است که در طی سال‌های اخیر از کشورهای مسلمان راهی این مناطق شده‌اند. کشورهایی مانند فرانسه و آلمان اقلیت‌های پرشماری از مسلمانان دارند. از این رو بسیاری از طراحان صاحب سبک برای محجبان نیز دست به طراحی می‌زنند. در ایران، بانوان که بخش زیادی از زمان خود را در حجاب سر می‌کنند نیز قطعا می‌توانند از برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب استفاده کنند.

حجاب همراه با گوشواره

برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب


گوشواره‌ها بدون شک یکی از بهترین شیوه‌های طراوت بخشیدن به هر تیپ دارای حجابی هستند. واضحا از آن‌هایی که برای استفاده از این استایل گوش‌ها باید نمایان باشند، استفاده از آن با چادر ممکن نیست. اما در عین حال برای کسانی که مایل به سنتی‌تر نگه داشتن حجاب خود دارند نیز استفاده از این ترکیب ممکن است. حجاب‌های سنتی مدرن که در غرب ترندی هستند عموما نیمه وایینی گوش را دقیقا به همین دلیل نمایان می‌سازند. با رعایت فرمول‌های رنگ بندی و البته اضافه کردن سلیقه خودتان، می‌توانید از یکی از برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب که به شما ظاهری منحصربه فرد می‌بخشد، لذت ببرید.

پاپیون

 

برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب

در این مطلب به اکسسوری‌های یونیسکس پرداخته‌ایم. پاپیون نیز یکی از این اکسسوری‌ها است که علارغم تاریخچه غنی خود به عنوان یک اکسسوری رسمی مردانه، امروزه توسط بانوان و کودکان نیز در بسیاری از تیپ‌ها استفاده می‌شود. جدیدترین عرصه‌ای که حالا پاپیون به آن وارد شده به عنوان یک اکسسوری در کنار حجاب در غالب پاپیون‌های فانتزی است. این پاپیون‌ها با ظاهر رنگارنگ و جذاب خود این پتانسیل را دارند تا در صورت ترندی شدن،‌ به عنوان یکی از برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب شناخته شوند.

هدبند چسبان ورزشی

برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب


یک اکسسوری عالی برای بانوانی که در حین فعالیت‌های ورزشی خود نیز به دنبال حفظ حجاب خود هستند. این هدبند‌ها امروزه توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ ورزشی مانند نایکی نیز تولید می‌شوند و بخشی از البسه رایج ورزشی در غرب شده‌اند. در تیم‌های المپیک انگلیستان و آمریکا نیز ورزشکاران مسلمانی را دیده‌ایم که با این هدبندها به رقابت می‌پردازند. این هدبندها یکی از بهترین اکسسوری‌های همراه با حجاب برای بانوان ورزشکار است.

سنجاق‌

 

برترین اکسسوری‌های همراه با حجاب
به کار بردن سنجاق‌های فلزی و جواهرنشان به عنوان یکی از برترین اکسسوری‌های همرا با حجاب امر جدیدی نیز و پیشینه آن به بیش از هزار سال قبل بازمی‌گردد. اما وارد شدن آن به فشن محجبان تنها در طول دو سه سال اخیر محقق شده. از آنجایی که سنجاق‌ها بسیار متنوع هستند و از هر سنجاقی به عنوان اکسسوری همراه حجاب می‌توان بهره برد، آزادی عمل بسیار بالایی به شما در استفاده و وارد کردن سلیقه شخصی خود به ترند ها تعلق می گیرد.